Proje

Gün Işığı Evleri 1 konut projemiz İzmir’in göz bebeği olmaya aday yatırım kenti Çiğli ilçesinde Yeni Çiğli Devlet Hastanesi, Katip Çelebi Üniversitesi, Atatürk Organize Sanayi Sitesi, Ulukent Organize Sanayi Sitesi, 2. Hava Ana Jet Üs Komutanlığı çok sayıda kolej ve okullarıyla, avm’ler, Çanakkale Otoban bağlantısı ve yapımı kısa zamanda başlayacak Çiğli, Narlıdere Körfez Geçiş projesiyle birlikte kamu ve özel yatırım projeleri hızlanmaktadır ve bu projeler yüksek kazanç ve prim imkanı vermektedir.

Bizler de ilçemizde inşaa ettiğimiz çağdaş ve modern yaşam alanlarında hem yatırım hem de oturmak için bizlerden konut alan müşterilerimize çok yüksek kazançlar elde ettirmeye devam ediyoruz.

Marka güvenirliliğimiz ve tecrübeli uzman kadro ve profesyonel ekiplerimizle bilinçli, sağlam, kaliteli, çağdaş ve modern çizgisi ile yeni konut projemiz Gün Işığı Evleri 1 ve Gün Işığı Evleri 2 projemiz ile kazandırmaya ve mutlu etmeye devam ediyoruz.

Gün Işığı Evleri 1 projemiz yaklaşık 4000m2 arsa üzerine projelendirilmiştir. 2 blok ve 50 daireden oluşacak olan sitemiz

  • 1  adet 2+1 yüksek zemin daire
  • 47 adet 3+1 daire
  • 2  adet  4 +1 + 1 kış bahçeli ve büyük teraslı daire

Sitemizde fiziki ve görsel güvenlik, otopark, yüzme havuzu, çoçuk yüzme havuzu, çoçuk park ve oyun alanı, çim ve peyzaj alanları, kamelya dinlenme alanlarından oluşacaktır.

Dairelerimiz  alttan ısıtma merkezi pay ölçerli kalorifer sistemi, merkezi anten görüntülü diyofon, cam serisi ocak, fırın, davlunbaz, ankastra 3 lü set, çimston tezgah, mutfak dolapları mdf, ıslak zemin 1. Kalita granit, zeminler 1. Kalite laminant  parke, duvar kağıtları, ahşap görünümlü pvc doğrama, duvarlar alçı saten, tavanlar özel dekorasyon led havuz, daire giriş hol portmanto, ebeveyn banyosu asma klozet, gömme rezervuar akrilik duş teknesi, duş kabini, genel banyo özel hilton, asma klozet, gömme rezervuar, akrilik duş teknesi, tamper cam duş kabini  kaliteli malzeme titiz işçilik modern çizgisiyle…

Gün Işığı Evleri 2 projemiz yaklaşık 2000m2 arsa üzerine projelendirilmiştir. 1 blok 33 daireden oluşacak olan sitemiz.

  • 26 adet 2 +1  daire
  • 7 adet 3 + 1 daire

Sitemizde fiziki ve görsel güvenlik, otopark, havuz, çocuk havuzu, çoçuk park ve oyun alanı, çim ve peyzaj alanları oluşacaktır.

Dairelerimiz  merkezi pay ölçerli kalorifer sistemi, merkezi anten, ocak, fırın, davlunbaz, ankastre 3’lü set, granit mutfak tezgahı, mutfak dolapları mdf, ıslak zemin 1. kalite granit, zeminler 1. kalite laminant parke, duvar kağıtları, ahşap görünümlü pvc doğrama, duvarlar alçı saten, tavanlar özel dekorasyon led havuz, daire giriş hol portmanto, ebeveyn banyosu asma klozet, gömme rezervuar, akrilik duş teknesi, duş kabini, genel banyo özel hilton, asma klozet, gömme rezervuar, akrilik duş teknesi, duş kabini  kaliteli malzeme titiz işçilik modern çizgisiyle.